KOMPLEKSOWO ZADBAJ O SWÓJ MOTOCYKL

Chcesz jak najlepiej zadbać o swój motocykl i doskonale przygotować go do wakacyjnych podróży? Przeczytaj nasz krótki poradnik i wybierz sprawdzone technologiczne produkty dedykowane jednośladom.
Zacznij od najwazniejszego, wybierz odpowiedni oleju, który zagwarantuje pełną ochronę silnika. Mamy w swojej ofercie uniwersalne wysokiej jakości oleje silnikowe dedykowane do silników dwu- i czterosuwowych. Wszystkie zawierają pakiet innowacyjnych dodatków oraz syntetyczną baza zapewniającą stabilną pracę silnika w każdych warunkach pracy. Dzięki innowacyjnym dodatkom estrowym zapobiegają przedwczesnemu zapłonowi, posiadają doskonałe właściwości antykorozyjne, przeciwzużyciowe i przeciwcierne, co wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa, poprawę mocy i żywotności silnika.
Sprawdź, co jeszcze mogą zrobić dla silnika Twojego motocykla:

Mannol 2-Takt Universal

Mannol 2-Takt Plus

Mannol 4-Takt Plus

Mannol 4-Takt Motorbike

Mannol 4-Takt Powerbike

Mannol 4-Takt

Nie zapomnij też o doskonałym wyglądzie swojego motocykla i przygotuj go no błysk! Pomoże Ci w tym kilka naszych sprytnych produktów.
Stosując Mannol Leather Cleaner doskonale wyczyścisz siedzenie motocykla, a dodatkowo wzmocnisz strukturę skóry zapobiegając jej pękaniu. Produkt tworzy wodoodporną warstwę, która jednocześnie nie powoduje śliskości i lepkości powierzchni.
Szczególnie latem sprowadź stan płynu chłodniczego lub zdecydowac się na wymianę. Nasz produkt – MANNOL Antifreeze AG13+ (-40 °C) Advanced wyróżnia się doskonałymi własciwościami użytkowymi, zapewnia niezawodną ochronę każdego układu chłodzenia przez cały rok oraz zapobiega korozji aluminiowych powierzchni nowoczesnych silników.
Dokładnie wyczyść łańcuch i jego cześci z Mannol Chain Cleaner, który jest dostępny w wygodnej formie aerozolu. Dzięki wysokiej zawartości substancji aktywnych szybko, skutecznie i dokładnie czyści i odtłuszcza łańcuchy ze starego smaru, brudu, kurzu, piasku i innych zanieczyszczeń drogowych.
Z kolei o kondycję łańcucha zadba MANNOL Chain Lube – w pełni syntetyczny biały smar w formie aerozolu do wysokoobciążonych i szybkich łańcuchów napędowych. Produkt zapewnia niezawodne smarowanie we wszystkich trybach, dzięki doskonałym właściwościom przeciwciernym i przeciwzużyciowym.
Zadbaj też o czystość opon z Mannol Tire Cleaner – specjalną pianką, która już po jednym użyciu nadaje im doskonały wygląd i połysk, skutecznie rozpuszczając i usuwajac pozostałości produktów naftowych, a także tłuszcze, brud, sól, produkty zużycia układu hamulcowego i asfaltu.
Podczas pielęgnowania motocykla przyda Ci się ściereczka z mikrofibry MANNOL Micro Fiber Cloth, idelana do czyszczenia wszelkich powierzchni z zabrudzeń, także tych wymagających delikatnej pielęgnacji i polerowania, bez użycia środków chemicznych.
Dobrej i bezpiecznej jazdy!