MANNOL NA TARGACH AUTOMECHANIKA

W dniach od 29 listopada do 2 grudnia odbyła się 18. edycja Targów Automechanika Shanghai, które są jednym z największych wydarzeń branży warsztatowej na świecie. Mannol znalazł się wśród ponad 5000 wystawców z 41 krajów prezentujących nowe innowacyjne produkty i rozwiązania, które wkrótce staną się przyszłością branży, ale także ulepszenia tradycyjnych rozwiązań, które mają stałą pozycję na rynku.

Nowości nie zabrakło również na naszym stoisku, gdzie zaprezentowaliśmy klientom i kontrahentom szeroką gamę produktów Mannol, m.in. innowacyjnych środków smarnych i dodatków przeznaczonych do samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli. Mannol ma w swojej ofercie również rozwiązania warsztatowe, takie jak urządzenia do napełniania układów klimatyzacji, stację do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów i wiele innych.

 

Mannol chce podkreślić swoją pozycję w branży, dlatego nie mogło nas zabraknąć na najważniejszym wydarzeniu branżowym na świecie. Nasza obecność na targach w Szanghaju ma charakter wizerunkowy, ale jednocześnie traktujemy ją jako platformę wymiany doświadczeń i pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych – podsumowuje Konrad Kuzawiński / Krzysztof Czajkowski.

Więcej informacji znajdziecie Państwo artykule.