Zima stawia przed każdym samochodem duże wyzwania. Niskie temperatury i trudne warunki atmosferyczne powodują wiele problemów, z którymi muszą zmagać się kierowcy. Odpowiedzią na nie są technologiczne produkty Mannol, sprawdzone w najtrudnieszych warunkach, które pomogą w rozruchu silnika, ochornią przed korozją, czy ułatwią odmrożenie elementów auta.

Jeśli chcesz uniknąć problemów z rozruchem silnika w niskich temperaturach, wypróbuj nasz specjalny dodatek antyżelowy Mannol Winter Diesel opracowany przy użyciu unikalnej technologii redukcji temperatury krzepnięcia i maksymalnej temperatury filtrowalności oleju napędowego. Produkt zawiera detergenty, które zapewniają czystość zespołów i części układu paliwowego i dodatkowo chronią układ paliwowy przed korozją.

Uruchomienie auta nie będzie problemem, jeśli będziesz mieć pod ręką Mannol Motor Starter  – specjalny produkt w aerozolu przeznaczony do ułatwienia rozruchu silników Diesla i benzynowych. Produkt zapewnia szybki i niezawodny rozruch zimą, nawet w ekstremalnie niskich temperaturach, wysokiej wilgotności, mokrych świecach zapłonowych, nieregularnym zasilaniu paliwem i rozładowanym akumulatorze. Przy regularnym użytkowaniu dodatkowo chroni silnik, wydłuża żywotność akumulatora oraz silnika, jednocześnie chroniąc go przed korozją.

Lepszy rozruch silnika zimą zapewni też Diesel Ester De-Icer – specjalny dodatek do rozmrażania zakrzepłych i klarowania mętnych olejów napędowych. Produkt rozpuszcza kryształki parafiny powstałe w oleju napędowym pod wpływem niskich temperatur, co pozwala skutecznie przywrócić pompowalność paliwa w układzie i uruchomić silnik na zakrzepłym lub mętnym paliwie. Poza tym posiada właściwości przeciwzużyciowe, detergencyjne oraz antyżelowe.

Problem z zakleszczonymi drzwiami i denerwujące skrzpienie? Użyj Mannol Silicone Spray – uniwersalnego środka ochronnego, wodoodpornego, izolacyjnego i przeciwciernego. Jest on przeznaczony m.in. do skutecznego smarowania powierzchni trących wykonanych z różnych materiałów (np. metalu i tworzywa sztucznego) w celu wyeliminowania zakleszczeń, skrzypienia i pękania, które występują podczas zimowej eksploatacji pojazdu.

Podczas mrozów z pewnością przyda Ci się Mannol Defroster – wysoce wydajny odmrażacz do zewnętrznych elementów samochodów i innych pojazdów. Szybko i skutecznie usuwa śnieg i lód z przedniej szyby, reflektorów, piór wycieraczek, dysz spryskiwaczy, tylnych i bocznych szyb. Nadaje się do odmrażania zamków, drzwi samochodowych, pokryw bagażnika itp.

 

Regularnie stosuj produkty MANNOL i bez problemów korzystaj z auta podczas sezonu zimowego!