Przygotuj motocykl na sezon wiosenny!

Tworzenie produktów dedykowanych motocyklom to nasza pasja oraz inspirujące wyzwanie.

Mannol oferuje motocyklistom szereg wyspecjalizowanych produktów przeznaczonych do tego typu pojazdów: od wysokiej jakości olejów i środków smarnych po płyny eksploatacyjne i produkty do pielęgnacji dwuśladów.

Chcesz, jak najlepiej zadbać o swój motocykl na wiosnę? Dokonaj technologicznego wyboru, który jest w Twoim zasięgu!

Micro Fiber Cloth 9815

Ściereczka z mikrofibry – idealna do czyszczenia wszelkich powierzchni z zabrudzeń, także tych wymagających delikatnej pielęgnacji i polerowania, bez użycia środków chemicznych. Jest to nowy produkt high-tech – innowacja w dziedzinie technologii produkcji mikrowłókien. Służy do pielęgnacji pojazdów osobowych, w warsztatach samochodowych, przedsiębiorstwach przemysłowych oraz w życiu codziennym.

Chain Lube 7901

Chain Lube – w pełni syntetyczny biały smar w formie aerozolu do wysokoobciążonych i szybkich łańcuchów napędowych motocykli, quadów, skuterów i innych pojazdów mechanicznych, a także rowerów. Nadaje się do wszystkich typów łańcuchów (O-ring, X-ring, W-ring).

Chain Cleaner 7904

Specjalnie przygotowany środek do czyszczenia łańcuchów z aktywnymi dodatkami rozpuszczającymi i myjącymi. Produkt zalecany do używania przed każdym smarowaniem łańcucha.

Air Filter Oil 9964

Air Filter Oil-specjalna, ultra-lepka impregnacja do filtrów powietrza o niskim oporze. Nadaje się do stosowania we wszystkich dwu- i czterosuwowych motocyklach i skuterach z silnikami chłodzonymi powietrzem i wodą, a także w każdym innym sprzęcie, w którym takie filtry są montowane normalnie lub jako detale tuningowe.

Pro Cool 4414

Hybrydowe zaawansowane technologicznie, gotowe do użycia rozwiązanie dla dwukołowych pojazdów silnikowych o doskonałych właściwościach eksploatacyjnych, przeznaczone do całoroczne stosowanie w każdym nowoczesnym układzie chłodniczym, w którym zalecane jest stosowanie środka przeciw zamarzaniu. Zapewnia niezawodną ochronę dowolnego układu chłodzenia dwukołowych pojazdów silnikowych.

2-Takt Plus

Uniwersalny, wysokiej jakości olej silnikowy na bazie syntetycznej do nowoczesnych wysokoobciążonych i szybkich silników 2-suwowych z chłodzeniem powietrzem i cieczą. Nadaje się do smarowania wstępnie zmieszaną mieszanką i automatycznego mieszania w wlocie silnika.

Motor Bike 4-Takt 10W- 40 7812

Innowacyjny syntetyczny olej silnikowy zawierający estry do 4-suwowych wysokoobciążonych silników motocykli, pit-bike’ów, motardów itp. Idealny do jazdy w terenie, na autostradzie i pod ekstremalnymi obciążeniami. Został zaprojektowany z myślą o maksymalnej ochronie silnika i trwałości skrzyni biegów.