Technologiczne produkty dla rolnictwa

Razem z wiosną zaczyna się sezon rolniczy! To czas, kiedy szczególnie duże znaczenie ma stan techniczny ciężkich maszyn i pojazdów wykorzystywanych w trudnych pracach w terenie.

 

Wiemy, jak ważna jest ich ochrona i poprawa wydajności, dlatego przygotowaliśmy serię produktów smarnych wyróżniających się wysoką jakością i technologicznym zaawansowaniem. Każdy z nich jest w Twoim zasięgu!

 

Postaw na MANNOL i profesjonalnie zadbaj o stan swoich pojazdów rolniczych!

 

MANNOL TRAKTOR Super Oil

Wielosezonowy mineralny olej silnikowy klasy ekonomicznej do nowoczesnych, wysokoobciążonych i szybkoobrotowych 4-suwowych silników wysokoprężnych ciągników z turbodoładowaniem i bez, pracujących w trudnych warunkach. Został opracowany specjalnie w celu zapewnienia ochrony sprzętu rolniczego i uzyskania maksymalnego zwrotu niezależnie od warunków jego eksploatacji.

MANNOL MULTIFARM STOU

Uniwersalny, całoroczny półsyntetyczny olej silnikowy do przekładni silnikowych do nowoczesnych silników wysokoprężnych maszyn rolniczych pracujących w trudnych warunkach, a także do ręcznych skrzyń biegów, hamulec typu „mokrego” układy, a nawet układy hydrauliczne ciągników. Został opracowany specjalnie z myślą o rozwiązywaniu konkretnych problemów związanych ze sprzętem rolniczym, zapewniając ochronę sprzętu technicznego i uzyskanie maksymalnego zwrotu niezależnie od warunków jego eksploatacji.

MANNOL MULTI UTTO WB 101

Uniwersalny i wielofunkcyjny mineralny całoroczny olej ciągnikowy do gospodarstw rolnych i ciągników, pojazdów rolniczych o bardzo wysokich parametrach użytkowych. Jego główny cel: olej do pokładowych skrzyń biegów ze standardowym okresem wymiany. Nadaje się również do mechanicznych skrzyń biegów z synchronizatorami i bez, skrzyń biegów, tylnych mostów, układów hydraulicznych i innych urządzeń wymagających oleju klasy Universal Tractor Transmission Oil (UTTO).