Technologiczny wybór na zimę

Zima stawia przed każdym samochodem duże wyzwania. Niskie temperatury i trudne warunki atmosferyczne powodują wiele problemów, z którymi na co dzień mierzą się kierowcy. Technologiczne produkty Mannol są odpowiedzią na wiele z nich, np. trudniejszy rozruch silnika, zagrożenie korozją, zakleszczenia czy zamrożone elementy samochodu.

MANNOL Winter Diesel

Specjalny technologiczny dodatek obniżający temperaturę krzepnięcia i maksymalną temperaturę filtrowalności oleju napędowego. Ułatwia rozruch silnika w niskich temperaturach i chroni układ paliwowy przed korozją.

 

MANNOL Diesel Ester De-Icer

Dodatek do rozmrażania zakrzepłych i klarowania mętnych olejów napędowych. Posiada właściwości przeciwzużyciowe, detergencyjne oraz antyżelowe.

MANNOL Silicone Spray 400 ml

Uniwersalny środek ochronny wodoodporny, izolujący i przeciwcierny. Przeznaczony jest m.in. do skutecznego smarowania powierzchni trących w celu wyeliminowania zakleszczeń, skrzypienia i pękania.

MANNOL Defroster

Wysoce wydajny odmrażacz do zewnętrznych elementów pojazdów. Szybko i skutecznie usuwa śnieg i lód z szyb, reflektorów czy piór wycieraczek. Odmraża zamki, drzwi samochodowe i pokrywy bagażnika.

MANNOL Motor Starter

Zapewnia szybki i niezawodny rozruch silników Diesla i benzynowych zimą, nawet w ekstremalnie niskich temperaturach, wysokiej wilgotności, przy nieregularnym zasilaniu paliwem i rozładowanym akumulatorze.

 

 

Więcej technologicznych produktów, nie tylko na zimę, znajdziesz na: https://mannolpolska.pl/produkty/