WYCZYŚĆ AUTO PO WAKACJACH Z MANNOLEM!

Za Tobą udane podróże wakacyjne? Na liczniku tysiące przejechanych kilometrów i wiele godzin w aucie z całą rodziną, które odcisnęły ślad na różnych elementach wnętrza samochodu?

Najwyższy czas, by odświeżyć auto i posprzątać je na błysk!  Pomogą Ci w tym sprawdzone w działaniu produkty MANNOL dedykowane do pielęgnacji wnętrz. Dzięki nim z łatwością wyczyścisz fotele oraz kokpit.

Jeśli Twoje auto jest wyposażone w fotele tekstylne skorzystaj ze specjalnej pianki MANNOL Textile Foam 9931. To wysoce skuteczna środek do czyszczenia tekstyliów, który usuwa różnego rodzaju zabrudzenia z tekstylnych elementów wnętrza samochodu (siedzenia, drzwi itp.). Wykorzystasz go także w domu do czyszczenia tapicerki meblowej czy dywanów.

Pianka  przywraca naturalny kolor i pierwotny wygląd tkaninom oraz materiałom dywanowym, niweluje nieprzyjemne zapachy i odświeża powietrze w samochodzie.

Idealnym środkiem do przywrócenia czystości i przyjemnego zapachu kokpitowi będzie MANNOL Cockpit Reiniger. Produkt jest przeznaczony do usuwania brudu, ale też do ochrony przed pękaniem i wysychaniem. Tworzy na powierzchni mocną polimerową warstwę cząsteczek silikonu, która jest odporna na promieniowanie UV i nadaje powierzchni doskonałe właściwości wodoodporne i antystatyczne.

Podobnymi właściwościami charakteryzuje sie równiez MANNOL Cockpit Care Apple  – skuteczny środek, który doskonale czyści oraz zabezpiecza kokpit przed pękaniem i wysychaniem.

Sprawdź też pozostałe produkty MANNOL do pielęgnacji wnętrz!