ZADBAJ O UKŁAD HYDRAULICZNY

Wspomaganie układu kierowniczego to bardzo ważny element wyposażenia samochodu, dlatego warto zadbać o jego kondycję o każdej porze roku, wybierając produkty spełniające swoją rolę nawet w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Płyn w układzie kierowniczym, podobnie jak np. olej silnikowy, również musi odznaczać się określonymi właściwościami i podlega okresowej wymianie.

Płyny do wspomagania układu kierowniczego stanowią nieodzowny element systemu wspomagania hydraulicznego. To właśnie dzięki niemu możliwa jest praca pompy, która ułatwia manewrowanie pojazdem. Nowoczesne tego typu produkty m.in utrzymują stabilną lepkość, zapobiegają wyciekom i korozji. Dzięki temu zapobiegają awariom i wydłużają żywotność części układu wspomagania.

Poznaj niezawodne produkty MANNOL, które efektywnie zadbają o układ wspomagania Twojego samochodu!

MANNOL Central Hydraulic Fluid 8990

Wysokiej jakości i wysoce skuteczny, wielofunkcyjny syntetyczny płyn hydrauliczny z bezpopiołowymi dodatkami, opracowany do centralnych układów hydraulicznych nowoczesnych samochodów – Central Hydraulic Fluid (CHF). Zaprojektowany w oparciu o najwyższe wymagania producentów samochodów do użytku przez cały okres użytkowania pojazdu. Może być używany przez cały rok, nawet mroźne zimy, dzięki bardzo niskiej temperaturze płynięcia (-51 °C i poniżej).

MANNOL Power Steering Fluid 8970

Specjalny płyn syntetyczny do układów wspomagania kierownicy HONDA i ACURA opracowany zgodnie ze standardami HONDA. Utrzymuje stabilną lepkość i płynność nawet w niskich temperaturach i przy wysokich obciążeniac. Aktywnie zapobiega wyciekom, aktywnie chroni przed korozją i zużyciem oraz redukuje hałas pompy i zapewnia płynną pracę kierownicy podczas jazdy.

MANNOL Power Steering Fluid 8980

Wysokiej jakości syntetyczny płyn hydrauliczny przeznaczony do nowoczesnych układów wspomagania kierownicy i sprzęgłowych układów hydraulicznych. Utrzymuje stabilną lepkość i płynność nawet w niskich temperaturach, aktywnie zapobiega wyciekom. Zapewnia również doskonałą wydajność dzięki ulepszonym właściwościom ekstremalnego ciśnienia i optymalnemu współczynnikowi tarcia.

MANNOL Power Steering Leak-Stop 9923/MN9923

Specjalny dodatek do płynu wspomagania kierownicy zapobiegający i eliminujący wycieki z układu kierowniczego. Eliminuje nieszczelności wspomagania kierownicy, pompy i przekładni kierowniczej, znacznie wydłużając ich żywotność. Przy regularnym stosowaniu zwiększa żywotność systemu 1,5 – 2 razy.