2-TAKT UNIVERSAL

Uniwersalny olej silnikowy wysokiej jakości na bazie minerałów do nowoczesnych silników wysokosuwowych i wysokoobrotowych z chłodzeniem powietrzem. Nadaje się do smarowania za pomocą wstępnie zmieszanej mieszanki i automatycznego mieszania na wlocie silnika.

Właściwości produktu:
– Nowoczesny pakiet dodatków i syntetyczna wysoko oczyszczona baza zapewniają stabilną pracę silnika w każdych warunkach pracy, w tym w wysokich temperaturach i obciążeniach, zapobiegają tworzeniu się osadów węglowych, lakieru i sadzy na ścianach komory spalania, tłokach, korkach, zaworach, kolektorze wydechowym i rurze wydechowej, zapobiegają przywieraniu i gumowaniu pierścieni tłokowych, wydłużając w ten sposób żywotność silnika;
– Specjalna formuła oleju zapewnia bezdymne spalanie i zapobiega wstępnemu zapłonowi;
– Specjalne składniki detergentu utrzymują części silnika w czystości;
– Natychmiast tworzy bardzo stabilną mieszankę ze wszystkimi rodzajami paliwa, nawet w niskich temperaturach;
– Ma doskonałe właściwości antykorozyjne, przeciwzużyciowe i przeciwtarciowe, zapobiega zużyciu i zacieraniu ścian cylindra nawet przy ekstremalnych obciążeniach.

Przeznaczony jest do wszystkich typów silników 2-suwowych: motocykli, motorowerów, skuterów, skuterów i innych dwukołowych pojazdów silnikowych o wymaganej klasie oleju API TC i JASO FB.
Należy przestrzegać stosunku mieszanki paliwowej do oleju zalecanego przez producentów silników. W przypadku jego braku – zalecany stosunek to 2:1.

2-TAKT UNIVERSAL

 

1L MN7205-1
4L MN7205-4
10L MN7205-10
20L MN7205-20
60L MN7205-60
208L MN7205-DR
1000L MN7205-IBC

 

 

API TC
JASO FB
ISO L-EGD


MSDS
MN7205 PL


TDS